Can Xaran Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Can Xaran Hotel Manlleu met wifi in openbare gebieden biedt accommodatie op ongeveer 3 km van de Iberische nederzetting l'Esquerda.

    Het centrum van Manlleu kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen van dit hotel, en culturele locaties zoals het Ter Museum liggen op wandelafstand van 13 minuten ervandaan. Dit comfortabele hotel is binnen het bereik van Sagrat Cor dels Germans de la Salle gelegen. De Casa Garcia is op afstand van maar 600 meter van Can Xaran geplaatst.

    Het pand beschikt over 16 kamers, waarvan sommige zijn voorzien van badlakens, evenals een balkon, een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Het hotel verstrekt dagelijks een buffet ontbijt. Hedendaagse specialiteiten worden geserveerd in Bar Foment, gelegen op wandelafstand van ongeveer 5 minuten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerHCC-00280

    Kameropties bij Can Xaran Hotel Manlleu

    Het pand beschikt over 16 kamers, waarvan sommige zijn voorzien van badlakens, evenals een balkon, een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Can Xaran Hotel Manlleu Bedden foto Can Xaran Hotel Manlleu Bedden foto Can Xaran Hotel Manlleu Zakenleven foto Can Xaran Hotel Manlleu Bedden foto Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto Can Xaran Hotel Manlleu Bedden foto Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 25 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Can Xaran Hotel Manlleu Toiletten foto Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto Can Xaran Hotel Manlleu Bedden foto Can Xaran Hotel Manlleu Bedden foto Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto
    Kamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto Can Xaran Hotel Manlleu Kamer foto
    Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Can Xaran Hotel Manlleu

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Can Xaran Hotel Manlleu

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Accepteert comfortabele Can Xaran Hotel huisdieren?
      Gasten worden uitgenodigd om samen met hun huisdieren in comfortabele Can Xaran Hotel te verblijven.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Can Xaran Hotel Manlleu